Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horoskopy 2013

19. 4. 2010

 

Obrazek

KOZOROH

22.12. až 20.1.

Horoskop na rok 2013

  

Tento rok je pro vás nesmírně produktivní a můžete v něm dosáhnout víc než si myslíte. Hvězdy se rozhodly udělat oproti minulému roku změnu a pověřují úkolem vašeho moudrého strážce Saturna. Váš zodpovědný vládce už dlouhou dobu vybrušuje váš postoj k pracovním záležitostem do dokonalosti. V roce 2013 má ale dohlédnout na to, abyste se zaměřili i na své sny. Nejmocnější planeta Pluto úřaduje ve vašem znamení a cítí se pevně v „kramflecích“ na to, aby jako váš spojenec držela nad vámi ochrannou ruku. Je to rok vašeho velkého přerodu osobnosti, co se týká vnímání vašich přání. Pluto volá, abyste se stali vším, čím chcete být! 

 

 Planeta Neptun se na vás v roce 2013 svůdně usmívá a vábí vaše saturnské srdce k většímu snění a fantazii tak, abyste byli schopni přepínat z jedné úrovně myšlení na druhou. Váš „Guru“ Saturn nic nenamítá, koneckonců má za úkol to sám podporovat, ale zároveň si hlídá, abyste neztratili úplně kontakt s realitou. Pokud jsou ale vaše sny reálné, hledejte způsob, jak je naplnit. Vy, zrozenci 3.dekády (11.1.-20.1.), neživte myšlenku co by bylo, kdyby, pracujte na svých touhách i když se vám bude zdát, že je cesta k nim hodně složitá. Zkuste být více spontánní, samozřejmě to neznamená, že máte zapomínat na své povinnosti. Milí Kozorozi, nyní máte možnost provádět neuvěřitelné změny ve svém životě i v životech těch, na kterých vám záleží. Již od ledna disponujete trpělivostí a intuitivní moudrostí, což je úžasná kombinace, navíc se dokážete i v krizových situacích chovat vynikajícím způsobem. To všechno vám otevírá cestu k získání moci a zlepšení vaší ekonomické situace a vy přece chcete dosáhnout výraznějšího úspěchu - na vrcholku hory se cítíte nejlépe, je to vaše přirozenost! Vaše vládnoucí planeta Saturn je ve velmi harmonickém aspektu s veselým Jupiterem, což ukazuje, že jste schopni expandovat, a to je velké plus. Záškodník Uran však vystrkuje růžky a snaží se některé věci narušit, budete muset pravděpodobně najít způsob, jak sladit vaše profesní cíle a rodinu. Konstelace prozrazují, že významnou oporou vám může v této situaci být váš nejlepší přítel, oceníte, jak důležitá je v životě opravdová přátelská vazba. Pokud navíc na domácí půdě zapůsobíte svou vlídností, inteligencí a odlehčujícím moudrým humorem, dopracujete se nonšalantně do kompromisu! 

Láska a sex
Rok 2013 je pro vás velmi důležité období pro vztahy a život v manželství. Láska je vaší kartou roku! Planetární konstelace vypovídají o naplnění vztahů, nicméně Jupiter přináší výzvu a signalizuje, že drobné potíže se přece jen vyskytnou. Rozhodujícím časem pro lásku se stává již začátek roku, v této době byste měli dát najevo, co v životě chcete. Váš protějšek bude inklinovat k mnohým argumentům a bude se snažit prosazovat spíše své vlastní názory, důležité je, abyste se naučili ovládat svou špatnou náladu a máte vyhráno! Váš partnerský vztah nebo manželství získá nakonec mnohem významnější a intenzivnější podtext. Pokud žijete nesezdáni, budete přemýšlet o legalizaci svazku. Vy, kteří jste nezadaní, se můžete rovněž dopracovat k významnému navázání vztahu. Venuše předznamenává důležité události i když ví, že vás není snadné získat. Vaše sexuální touha je sice silná a nikdy polovičatá, přesto si nelibujete v krátkodobých milostných aférách. Musíte být přesvědčení, že objekt vašeho zájmu je ten pravý. Pro vás, zrozenci 1.dekády (22.12.-31.12.), je v tomto směru velmi důležitý měsíc březen. Léto je naopak pro všechny dekády vašeho znamení trochu varující, protože se vám může nakupit více obletujících protějšků najednou! Milí Kozorozi, samozřejmě si poradíte, jste totiž ti, kdo mají rádi svůj život pod kontrolou.

Šťastný měsíc: únor, květen, listopad
Nepříznivý měsíc: červen, srpen, září

 

Práce a peníze              

Jste spolehliví, svědomití a také nejpracovitější znamení zvěrokruhu, takže se planetární frekventanti vesmíru usnesli, že vám přidají dárek navíc. Nadělují vám neobyčejnou obratnost při výstupu po stupíncích žebříčku, který vede k úspěchu a uznání. Hlavně věřte svým schopnostem, brzy zaznamenáte, že se vám v podnikání bude skvěle dařit! Díky planetě Mars získáte už v únoru velkou energii a objevíte první impuls toho, co opravdu chcete. Ti, kteří jste zaměstnáni v menších podnicích, učiňte nyní krok vpřed a vyzkoušejte si nové způsoby práce. Nenasytný Jupiter vás může ve druhé polovině roku příliš zahltit a především vy, zrozenci 3.dekády (11.1.-20.1.), dejte pozor na přetížení, naplánujte si svůj kalendář a zapojte do svého života některé relaxační činnosti, abyste si vytvořili rovnováhu. Ve finanční oblasti u vás v tomto roce díky vlivu Saturna nedochází k žádným závažným extrémům, ze kterých byste měli mít důvod k nervozitě. Máte tendenci se zabývat investicemi do nemovitostí, což přispěje k vaší finanční zabezpečenosti. Spoléhejte na svůj rozum a praktičnost a pamatujte na radu, že kdo se neodváží, nemůže vyhrát!

Šťastný měsíc: únor, květen, říjen
Nepříznivý měsíc: červen, srpen, září                              
   

 

 Domov a rodina
 Rodina a vaši nejbližší jsou pro vás posvátným územím, kterého se nesmí nikdo ani křivým slovem dotknout, jediný, kdo má právo něco namítat, jste vy sami. I v tomto roce se cítíte být zavázáni láskou svým milovaným a to bez ohledu na jejich chyby a hříchy. Vaše oddanost je skutečně výjimečná! O to větší znepokojení vám však může způsobit jakákoliv změna nebo chaos v rodinných záležitostech. Vliv planety Uran napovídá, že přece jen může přijít potřeba nějaké obměny ve vašem dosavadním domácím stylu. Váš dům nebo byt se může začít jevit jako nevyhovující a vy budete nuceni přemýšlet o tom, že bydliště změníte. Tato představa vás děsí, ale nakonec vám, i když po delší době, přinese toto rozhodnutí uspokojení. V domácnosti mohou také začít stávkovat elektrická či elektronická zařízení a v neposlední řadě nejsou vyloučeny ani menší problémy s dětmi. Možná vám, hlavně zrozencům 1.dekády (22.12.-31.12.), připadá, že se v tomto období nějak začínají bouřit a prosazovat si své já, Saturn však díky vašemu přátelskému postoji zajistí znovu stabilitu.

Šťastný měsíc: leden, květen, listopad
Nepříznivý měsíc: červenec, září, prosinec
 

Zdraví
Jste zrozenci zemského znamení, tudíž jste spojeni se vším, co má pevnou strukturu a tvar. Z hlediska částí organismu jsou k vám mimo jiné přiřazovány kosti a klouby. V tomto roce byste si tuto oblast těla měli ohlídat, abyste předešli potížím s klouby, zejména revmatismu kolen. Jako prevence jsou vhodné přípravky obsahující důležité enzymy, nebojte se poradit s lékařem. V letních měsících dbejte na vyváženou životosprávu, aby nedošlo k nedostatku přísunu železa a následné anemii, o čemž vypovídá Jupiter s Marsem ze znamení Raka. Zvýšené riziko je zejména u vás, kteří jste vegetariáni, neboť jak je známo, hlavním zdrojem železa je maso. Následkem tohoto problému se pak může přidat i vleklá únava, což nepříznivě zapůsobí na vaši psychiku. Všem těmto problémům se vyhnete, pokud nezanedbáte zdravou stravu. Velmi vám také prospěje prohřátí organismu, dopřejte si pobyt u moře, udělá vám to dobře a hlavně to prospěje vašim kloubům.

Šťastný měsíc: květen, listopad
Nepříznivý měsíc: červenec, srpen

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:

období roku 2013 máte obrovskou šanci splnit si svůj sen v oblasti profese nebo partnerského vztahu, tyto oblasti mohou nabýt osudového významu!


Obrazek

 

VODNÁŘ

21.1. až 20.2.

Horoskop na rok 2013

 

Konstelace roku 2013 přinášejí vašemu znamení hodně dynamiky, která pro vás znamená další růst. Zatímco vám v roce 2012 Jupiter dopřával vychutnávání života, soustřeďuje vás nyní na pracovní oblast a kariéru. Dozoru se ujímá Saturn, planeta zkoušek a svým napěťovým aspektem ze znamení Štíra vysílá do vaší zóny profese svůj hloubkový radar. Jeho dynamika vám může být velmi prospěšná, protože tření dává věci do pohybu, spolehněte se, že vaše vládnoucí planeta Uran vstoupí do dějiště a překvapí brilantními příležitostmi! Rok 2013 s těmito velkými planetárními hráči vám připravuje mnoho zásadních změn.             

Vaše identita vstupuje do něčeho nového, Jupiter zvyšuje vaši oblíbenost na maximum, navíc nesnášíte jakýkoliv druh přetvářky, takže jste neustále obklopeni přáteli. Jste originální a nekonvenční, vždy připraveni ke změně rytmu nebo tématu hovoru, což ostatní velmi přitahuje. Není tedy nic zvláštního, že máte hned první tři měsíce roku smršť nabídek k společným akcím a cestování. Záblesky vašeho vládce Urana způsobují proměnlivost a nepředvídatelnost, navíc do hry vstupuje umírněný Saturn, vaše reakce mohou být tudíž dost rozličné. Především vy, zrozenci 1.dekády (21.1.-31.1.), jste nejvíce snaživí a můžete cítit zvýšenou potřebu přitlačit více i na své povinnosti. Saturn také požaduje, abyste tento rok zdolali vaši největší překážku, čímž je zůstat věrní sami sobě. Všichni vás najednou potřebují a žádají o pomoc, vy samozřejmě vycházíte vstříc, v tomto bodě na vás saturnská energie zvedá ukazovák - naučte se říkat NE a nenechte se zahltit požadavky. Učte druhé, ať jsou samostatní, měsíce září a říjen by jinak daly v důsledku přetlaku o sobě určitě vědět. Hlavní celebrita Uran se tento rok zaskví životními přeměnami, chcete je sami režírovat a nepřejete si, aby se do toho vměšoval Saturn se svým zákoníkem pravidel, cítíte, jak vzniká napětí? Váš vzpurný, excentrický vládce nepřijímá diktování, na toto slovo vás naučil stisknout „delete“. Pamatujte ale ,nezkrotní Vodnáři, Saturnovy lekce bývají nesmírně důležité a neocenitelné, přijetím jeho důslednosti a soustředěnosti se posunete o kus dál. Rok 2013 vám signalizuje velký úspěch, odpočívat můžete později, teď máte ty nejlepší životní šance!

Láska a sex
Tento rok budete vnímat pocit spokojenosti, štěstí v lásce a všech atributech, které s ní souvisí. Venuše, nositelka láskyplného souznění má na váš život příznivý vliv, dá vašemu vztahu vyzrát a vzkvést, pokud jste prožívali v předešlém čase nějaká nedorozumění, přichází teď k souladu a vzájemnému doplnění. V lednu vás do nového roku vítá temperamentní Mars, jehož energie vysílá do vašeho srdíčka elán a touhu po lásce. Vám, Vodnáři 3.dekády (11.2.-20.2.), jež jste eroticky založeni nejvíce, dopřejí planety větší sexuální rozmach i v březnu. V komunikaci se nyní snažte dbát na detaily, z nichž může mít váš protějšek krásný pocit. Také máte ale tento rok tendenci vzbudit v partnerovi neopodstatněnou žárlivost. Ti, kteří jste nezadaní, můžete vlivem Saturna prožívat tak trochu obavu z vážného vztahu, a i když je možností víc než dost, máte sklon spíše k fantazírování. Především vy, zrozenci 2.dekády (1.2.-10.2.), upřednostňujete spíše nezávaznou lásku a pokud ji už dlouho hledáte, nastává váš čas. S romantikou se s největší pravděpodobností setkáte v práci nebo ve studijním prostředí.

Šťastný měsíc: leden, březen, srpen
Nepříznivý měsíc: červenec, září, listopad

 

Práce a peníze                                                                                                                           

Jupiter s Uranem zakládají na nové směry v kariéře, jarní sezóna vás nabíjí pozitivní energií a schyluje se k explozi v týmové práci, počítačové technice, ekologii, biologii, ale také politice a věcech sociálních. Pokud vás čekají důležité pohovory a dojde ke zpoždění, nenechte se odradit, vytrvalost přinese úspěch. Jste neobyčejně tvořiví a hýříte neustále novými nápady, budete žádaní! Zejména vy, zrozenci 2.dekády (1.2.-10.2.) máte obrovskou šanci rozjet novou profesní dráhu. Můžete být sice frustrováni z různých předpisů, ale vítr z plachet vám to ani v nejmenším nevezme. Hvězdy mají radu pro ty, kteří se poslední dobou nacházejí v těžké ekonomické situaci - vaše finance budou pozvednuty díky dovednostem! Nabídněte své služby, ať se jedná o drobné práce, problematiku aut nebo třeba organizování akcí a začněte tím, že snížíte ceny. Některé příležitosti nepřicházejí dvakrát, tak si nenechte ujet vlak. Jupiter může být ale také až příliš nenasytný, způsobí, že se navrší mnoho práce, klientů a přibývajících úkolů v seznamu. Pozor, abyste si nevzali větší sousto, než jaké stačíte pozřít, to vám vzkazuje Saturn.

Šťastný měsíc: březen, duben, květen
Nepříznivý měsíc: červenec, říjen, listopad
 

Domov a rodina
Svůj domov chcete v tomto období považovat za bezpečné přístaviště, kde si odpočinete po všech každodenních proměnlivých vibracích, které život přináší. Snažíte se také anulovat nepříznivé vlivy výchovy, které objevujete u svých dětí. Merkur a Saturn vás přivádí k uvědomění, že vaše zlatíčka mají díky vaší svobodomyslnosti a přátelskosti možná až moc volnou ruku. Vaše snaha o změnu, která by byla prospěšná celé vaší rodině, však s sebou nese určitou zátěž. Oblast profese a potažmo postavení ve společnosti na vás klade velké časové nároky, a přestože má Uran chuť k radostným proměnám, nevíte, jak všechno skloubit. Saturn vám může zatížit dušičku a máte obavu ze ztráty jistot a rodinného zázemí. Nakonec ale vaši mozaiku doplní ty správné kamínky. Jsou to zkoušky, které váš domácí krb rozjasní novým plamenem. Více vás stmelí a najdete čas i na společné radovánky. Pokud narazíte na problém ohledně změny bydliště, kterou si vyžádá změna vašeho zaměstnání, nemějte strach, vaši nejbližší budou vstřícní kompromisu.

Šťastný měsíc: únor, květen, srpen
Nepříznivý měsíc: červenec, září, listopad

Zdraví
Vaše zdravotní stránka se v tomto roce odvíjí především od zdravé stravy a lehké, denní fyzické aktivity. Špatné návyky mohou zapříčinit pomalejší krevní oběh a zatížení cév, zejména v lednu se mějte na pozoru, aby se první známky neobjevily na spodní části nohou v podobě například křečových žil. Velmi důležité pro vás je i to, abyste se v žádném případě nevystavovali chladu. Neharmonický vliv Saturna ze znamení Štíra může znepříjemnit situaci a navodit problémy vylučovacího a pohlavního ústrojí. Jsou to nemoci, o kterých neradi mluvíte, necháváte si je pro sebe a aniž byste tušili, zvyšujete tím svůj tlak. Jak se říká, všechno se vším souvisí, je to kruh. Velmi vám prospěje, když si najdete čas pro svůj organismus, v průběhu roku si provádějte masáže nohou, hlavně od lýtek, promasírujte je masážním olejem, uvolní se a navíc podpoříte krevní oběh. A když se to tak vezme, milí Vodnáři, chcete si v životě všechno řídit sami a stát na svých nohou, tak o ně musíte také pečovat!

Šťastný měsíc: březen, duben, červen
Nepříznivý měsíc: únor, září, říjen

 

 

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
Naplnění a hřejivý pocit získáte v partnerském vztahu a v manželství. Dlouhodobé vztahy přejí svatbě.

 
  

Obrazek

RYBY

21.2. až 20.3.

Horoskopy na

 rok 2013

 

Jste znamením, které vyzařuje lásku a příjemně pokojné vibrace. Vaše vládnoucí planeta Neptun, která se zde usídlila na řadu let, se teď skutečně cítí jako ryba ve vodě. Vstupujete do nové éry plní ideálů a vysíláte do okolního světa své uklidňující charisma. Ve srovnání s rokem 2012 se vlivem planety Saturn ocitáte v tomto roce v poněkud jistější pozici, otevíráte se nové dimenzi a pravděpodobně nějaké velké duchovní zkušenosti. Saturn vás nabádá, abyste teď více poznali sebe sama, zjistili, kdo opravdu jste, jinak byste museli čekat na další cyklus za sedm až devět let. Pochopte svůj vlastní smysl a můžete v roce 2013 očekávat neočekávané!    

 Jste velmi citlivá a plachá stvoření, ve vaší duši je ukryta zranitelnost, takže nemáte v oblibě, když se na vás soustředí pozornost ostatních. Skrze váš nezměrný soucit k druhým se často chytáte do vlastních Neptunských sítí. Jupiter vám ale v roce 2013 nabízí pomocnou ruku a především v jeho druhé polovině vám dává podporu vlivných lidí. Je to planeta štěstí a prosperity, má s vámi čisté úmysly, chce, abyste v tomto období prožívali radost. Zejména vy, zrozenci 1.dekády (21.2.-1.3.), potřebujete oporu a vesmírné energie k vám nebudou skoupé! Pluto se zapojuje svým darem magnetismu, kterým přitáhnete do svého života i nové přátele, přičemž budete vědět, komu věřit a komu ne, což se týká i vašich společenských kruhů. Mars ve vás probouzí hned v únoru silnou energii a chuť do života, můžete se zabývat i vážnou úvahou o rozšíření vzdělání. Pociťujete větší odpovědnost a chcete dotahovat věci do konce, jste schopni hlouběji vnímat krásu, umění, hudbu i své skutečné touhy. Neptunská trpělivost je vaše zbraň, neomylný instinkt vám říká, že je potřeba vyplavat ze svého akvária do větších vod, jen hledáte ten správný proud. Milé Rybky, planeta Saturn nad vámi v roce 2013 bdí, jeho vliv způsobuje, že se toužíte zbavit svých špatných návyků a pomáhá vám realizovat věci tak, abyste ve vašem životním stylu dosáhli změn. Je důležité, abyste si více věřili, ulehčí vám to cestu k poznání, kam patříte. A ať je to na domácí frontě nebo na pracovišti, známé pořekadlo „JAK ZASEJEŠ, TAK SKLIDÍŠ“, je ve vašem případě pravdivé.

Láska a sex
Romantika je nedílnou součástí vašeho života a v tomto roce se u vás touha po všem krásném vystupňuje na maximum. Pokud jste nezadaní, můžete se těšit, protože začnete velmi brzy psát svůj milostný příběh. Rybky 3.dekády (12.3.-20.3.), duben je pro vás nadějný měsíc a chystá se nechat vás vplout do laskavých vln lásky. Váš vládce Neptun vás hladí balzámem snění, nicméně Jupiter varuje před přehnanou vrstvou této esence, protože se může stát, že se nespokojíte s ničím, co neodpovídá vašim nejvyšším ideálům. Vy, zrozenci 1.dekády (21.2.-1.3.), buďte v prvních dnech měsíce ledna zvýšeně opatrní, můžete zjistit, že ten, s kým jste se seznámili při oslavách Nového roku, nakonec vůbec nesplňuje vaše představy. Když pak tiše odplujete z těchto klamných vod, můžete za sebou zanechat zlomené srdce. Vám, kteří již vztah máte, přináší tento rok ztracenou intimitu a oživené sexuální vášně. Připravte se ale i na to, že vám vznikne mnoho příležitostí k mimomanželským aférám, pokud má však váš vztah solidní základy, odoláte pokušení a uvědomíte si, co pro vás vlastně váš vztah znamená.

Šťastný měsíc: duben, červen, září
Nepříznivý měsíc: leden, přelom října a listopa

 

Práce a peníze
Planetární vlivy v roce 2013 u vás nevykazují žádné nutné nebo dramatické změny v kariéře. Saturn umožňuje, abyste se soustředili více na sebe, ovšem druhá strana mince je to, že můžete pod jeho vlivem propadat melancholickým náladám. Srovnáváte se s kolegy a připadá vám, že vaše práce není oproti jejich tolik úspěšná. Okolí to ale vůbec tak nevnímá, jde jen o váš vlastní vnitřní pocit viny. Měsíc květen může být z tohoto hlediska, zejména pro vás, zrozenci 3.dekády (12.3.-20.3.) hodně zatěžkávající. Nakonec tyto emoce setřesete a zjistíte, že se vám daří jak po stránce výkonů, tak i v obchodních jednáních. Esem v rukávu může pro vás být skutečnost, že prosadíte na veřejnosti otevřeněji své schopnosti a zbavíte se své nadměrné vrozené podřízenosti. Pro starší je dobrý čas odcházet do důchodu, protože hvězdy ukazují na vysokou pravděpodobnost navázání se na kreativní podnikání. Finanční situace tohoto roku ukazuje na rovnováhu mezi příjmy a výdaji, i když Uran svádí k lákavým příležitostem, jste opatrnější. Možná vás poučila nějaká zkušenost z předešlé doby, kdy došlo ke zklamání, a nechcete, aby se situace opakovala. Za jiných okolností jste až příliš ovlivnitelní, v tomto roce se vám však podaří případným nástrahám čelit.

Šťastný měsíc: březen, červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, květen

Domov a rodina
 
Máte jemnou, obětavou dušičku, která nemá ráda hádky a umí se vcítit do svých nejbližších. Poklidný Neptun pro tento rok ukazuje jednoznačné plus pro rodinnou harmonii. I když se na začátku roku mohou ukázat drobné problémy v chodu domácnosti, hodlá Jupiter v průběhu dalšího období nacházet jen samé způsoby, jak své blízké hýčkat. Především pro vás, zrozenci 1.dekády (21.2.-1.3.), jsou záležitosti rodinného zázemí nesmírně důležité, pokud by něco nefungovalo
nebo jste měli pocit, že rodinu ztrácíte, podléháte pod vlivem těchto emocí velmi škodlivým vlivům. Nový rok přináší uvědomění, že se chcete o své blízké postarat, a že to všechno zvládáte. Můžete se zabývat i koupí nebo prodejem pozemku. Uran s Jupiterem vás mohou překvapit v oblasti dětí a přinést radost z náhlého otěhotnění. Pokud děti máte, budete s nimi trávit spoustu volného času a zjistíte, že se výrazně posílí váš vzájemný vztah. Máte ke svým dětem ohromný cit a snažíte se jim splnit, co jim na očích vidíte, buďte i nadále vstřícní ke spřádání jejich snů.

Šťastný měsíc: červen, září
Nepříznivý měsíc: říjen, listopad

Zdraví
Váš imunitní systém je obzvláště citlivý, a pokud jste vystaveni stresu, přílišnému vyčerpání nebo dlouhodobému pocitu strachu, mohou se objevit první signály psychosomatických poruch. Je známo, že pocit úzkosti a strach ovlivňuje trávení, spánek i náladu. Mysl a tělo jsou propojeny, a když je v napětí, pozná tělo tyto změny. Přichází syndrom dráždivého tračníku, alergie nebo například bolesti hlavy. Ekzémy a vypadávání vlasů jsou také poruchy spojované se stresem. V roce 2013 se vaše problémy mohou týkat hlavně nepříznivého vlivu Blíženců, za kterým se skrývá tendence ke zmiňované alergii, přičemž na těžké dýchání signalizuje hlavně měsíc červen. Velmi by vám prospělo, kdybyste jako berličku použili prostředky alternativní medicíny. Díky svému Neptunskému vnímání můžete jejich působení velmi dobře přijímat. Jupiter upozorňuje také na nesprávné držení těla, v čemž si můžete pomoci vhodným cvičením. Poslouchejte potřeby svého organismu, vychutnejte si relaxaci, dopřejte si saunu, dlouhé koupele a nezapomeňte na procházky kolem vodních ploch, pozitivně vás nabijí!

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, červen

 Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
Pocit naplnění vám přinese nalezení vlastního zaměření, může přijít nabídka ve vztahu se zahraničím, která ovlivní váš život.
 

 

  Obrazek    BERAN

 
  21.3. až 20.4.

Horoskop na rok   2013

 

V roce 2013 se bude stále ještě o vaši přízeň ucházet proměnlivá planeta Uran, s jejíž energií jste se za poslední měsíce už velmi dobře seznámili. Svým vlivem bude pokračovat v novátorském snažení, touze po změnách, ale také v přáních po vybočení, odlišení se, prostě být originální individualitou. Oproti roku 2012 pocítíte úlevu od saturnského dozoru a jeho nastavovaných překážek, nutno ale dodat, že Saturn byl právě tím, kdo vám ordinoval tinkturu realismu a bránil vám stát se unáhleně řízenou střelou. Spojíte-li totiž Uranovu nepředvídatelnost se svou Beraní vervou, může z toho vzniknout celkem hodně výbušná exploze. Rok bude typický snahou vyniknout a následnou nutností naučit se včas přibrzdit.

Jupiter je v první polovině tohoto roku v příjemném objetí se Sluncem, čímž dá ještě více zazářit vaší zdvořilosti, otevřenosti a především obětavosti. Je to vaší podstatou, nicméně s tím obětováním buďte malinko hospodárnější, aby to nakonec nevedlo k vaší vlastní škodě. Kromě toho by to vaše znamení vnímalo jako zpronevěru, stojí si za názvem Beran a ne Ovečka. V těchto měsících se na vás sesype ohňostroj informací a výhodných nabídek, každopádně očekávejte velmi příznivou zprávu, na kterou jste již dlouho nažhavení. Na samém startu roku pokukuje Merkur a plánuje pro vás hodně kratších cest. Berani 3. dekády (11.4.-20.4.), na vás si tato planeta dělá obzvláště velké laskominy, nudit se určitě nebudete! Tento moudrý posel s sebou nese zároveň odhodlání a schopnost hodit všechny pochybnosti za hlavu. Uvědomíte si, že není dobré přicházet o příležitosti, které vám vznikají. Jste nesmírně společenští a máte svou jiskru, hvězdy vám navíc do tohoto roku dávají bonus kouzla, kterým budete ovlivňovat lidi kolem sebe. Kdo by vám odolal? Nejuvolněnější náladu zaznamenáte v dubnu, především vy, kteří jste narozeni v 1. dekádě (21.3.-31.3.), si tento čas hezky vychutnáte. Také se touto dobou můžete hodně zdokonalit. Elektronika, internet, to je teď voda na váš mlýn, velký patron Uran se ubytoval ve vašem znamení a není to žádný lakomec, investuje do vás vlohy pro veškeré tyto záležitosti. Od léta buďte však na pozoru, podrážděn Jupiterem a Plutem se může změnit na vzpurného rebelanta způsobujícího problémy. Vypěstujte si schopnost ovládat své emoce, mocná planeta Pluto žádá opatrnost, zatímco vy jste spíše impulzivní. Také si přiznejte, že je pro vás jednodušší být raději bouřkovým mrakem než být smutní či zmatení. Skrývání emocí pod hněv vám však v tomto roce může přinést nabourání mnohých vztahů. Klíčem je rovnováha!

Láska a sex
Rok 2013 je pro vás po stránce lásky a erotických záležitostí velmi dynamický. S příchodem jara se ve vás silně probudí spontánní vášeň, budete disponovat obrovskou lehkostí v komunikaci s druhým pohlavím, jak mluveným slovem tak i vizuálně. Jste od přírody štědří a duben je měsícem, kdy Jupiter u vás tuto vlastnost ještě zesílí a nebudete šetřit dárky. Je to i způsob vašeho vyznání lásky, nechcete si někoho kupovat, ale vyjadřujete tím, že vás váš partner zajímá. Květen pro nezadané signalizuje sblížení s osobou v okruhu pracovního prostředí, může se jednat i o věkový rozdíl. Stabilita vztahu však bude nejistá, konstelace napovídají potíže skrze rodinné povinnosti nebo související s bydlením. Vaše překypující sexuální vitalita v sobě v tuto dobu skrývá určitou zrádnost, pozor, aby vás někdo nevyužil jen pro zábavu. Zato červenec a říjen jsou vám nakloněny. Máte možnost začít si s někým hezky zvláštním, což pro vás znamená velkou výzvu. Konjunkce Urana se vám chystá přihrát protějšek, který s vámi bude chtít vyluštit všechny hádanky lásky, nenechte ho ale uhodnout všechno. Obměňujte způsob důvěrností a sexu, žádný stereotyp. Vaše milostná originalita bude působit jako afrodiziakum.

Šťastný měsíc: červenec, říjen
Nepříznivý měsíc: květen

 
Práce a peníze
Vaše schopnost přijít s novátorskými myšlenkami bude přínos pro váš profesní růst. Zjistíte, že stoupat k úspěchu se v tomto roce pro vás stává mnohem jednodušší. Je zde překvapivě silná energie pro zvýšení financí bez ohledu na to, jakou práci děláte. Pluto sídlí v pracovitém Kozorohu a potvrzuje, že peníze přijdou díky pracovnímu úsilí, nikoliv například výhrou v loterii. Největší tendence k materiálnímu zlepšení máte vlivem Jupitera v první polovině roku. Nadějný je pak i listopad. Pokud vaše práce vyžaduje týmovou aktivitu, vědu nebo internet, bude pro vás tento rok vzrušující. Duben slibuje obchodní dohody, zdárné ukončování jednání a sílu převést věci ve vlastní prospěch, váš podnikavý duch bude pod vlivem Urana schopen neobyčejně vychytralých kousků. Oba jste extroverti, oba jste chytří a rychlí, a především hrdí na svou jedinečnost. Pokud jste nezaměstnaní, dostanete v létě příležitost, na kterou čekáte. Zaměstnaným se rýsuje posun v kariéře, což může vzbudit závist lidí kolem vás. Pluto opět nabádá k opatrnosti, není dobré se příliš chlubit. V srpnu nebo září si udělejte pauzu, najděte volný čas pro četbu dlouho odkládaných románů nebo sledování oblíbených filmů. Vydáváte velké množství marsovské energie a čas od času je potřeba dobít baterky!

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: září, říjen
 
 
 
Domov a rodina
Zaměření na domov a rodinu je u vás v tomto roce velmi znatelné. Jupiter vysílá svůj vliv ze znamení Raka, což je znamení domova, zabezpečení a soukromého života. Jedná se o oblast života, kde se Jupiter snaží přinést štěstí a radost, směruje váš zájem k bytovým záležitostem, jako je rozšíření velikosti domova nebo například hledání lepšího bydlení. I když třeba zrovna nepatříte mezi knihomoly, budete sami ze sebe překvapeni, protože si nyní hezkou řádku knih obstaráte. Také se vám na stole může nakupit stoh vzdělávacích materiálů. Beran je koneckonců analogicky spojován s hlavou, takže jakékoliv studium a aktivita hlavy je přímo v popisu práce vašeho znamení. Do popředí vystoupí i hezké vztahy s rodiči, v tomto čase jim můžete pomoci s odchodem do důchodu. Váš vládce Mars dohlíží na to, aby vám nic nescházelo a Uran je přichystán přinést vám příjemné překvapení. Toužíte-li po přírůstku do rodiny, je první polovina roku 2013 pro vás ten správný čas. Od února do května přináší Venuše hodně harmonie a láká k založení rodiny, pro vás, zrozenci 1.dekády (21.3.-31.3.), je velmi příznivá i první polovina listopadu. Tento rok se okolo vás bude hodně dít, což samozřejmě přinese i trochu zmatku, ale vy, Berani, máte tvrdé rohy - zhluboka se nadechněte a vrhněte se do epicentra radostných rodinných událostí!

Šťastný měsíc: březen, duben
Nepříznivý měsíc: prosinec
 
 
 
Zdraví
Milí Berani, tento rok pro vás platí jedno doporučení: pomalu a ještě jednou pomalu. Naprosto nutný je odpočinek, snažte se pořádně spát, nezapomeňte, že rok 2013 je rokem akce a vy budete potřebovat pořádnou zásobu energie. Živé, nespoutané emoce a impulsy přivedou bolesti hlavy, pokud se jim chcete vyhnout, vyvarujte se hlavně ve druhé polovině roku jakéhokoliv přepětí. Vše máte ve svých rukou, jako Marsovi miláčci dostanete co chcete, ale musíte se naučit krotit a nehnat se dopředu moc střemhlavě. Takže váš styl „hlavou proti zdi“ se tentokrát neosvědčí, klid s dobrou náladou je pro vás ten nejsilnější medikament. Uran vyžaduje, abyste se vyhnuli výstřelkům, především nadměrné konzumaci alkoholu, s vykřičníkem je zejména řízení auta pod jeho vlivem, což by obnášelo zaručený problém. Pohybujte se s čistou hlavou a ne příliš zbrkle, úrazy by si mohly přijít na své, především na jaře a v prosinci dávejte pozor na uklouznutí nebo špatný pohyb, protože Pluto z Kozoroha by mohlo přinést nepříjemnosti a vleklejší léčbu s kolenem. Celkově vzato máte před sebou rok dobré tělesné kondice a nějakých nepříjemných nemocí se nemusíte obávat.

Šťastný měsíc: duben, červen
Nepříznivý měsíc: březen, prosinec
 

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
V tomto roce se můžete dočkat toužebně očekávaného přírustku do rodiny, hvězdy chtějí, abyste v oblasti domova dosáhli šťastného naplnění.

 

                                  
Obrazek
BÝK
 
 
 21.4. až 21.5.

Horoskop na rok 2013

Býku, uplynulý rok pro vás připravil i přes nelehké životní překážky mnoho úspěchů. Avšak rok 2013 bude díky dobrotivému Jupiteru, který vás nehodlá pustit z mušky, mnohem příznivější a především v druhé polovině roku vám bude víc než příznivě nakloněn. Jste rození požitkáři a gurmáni života, tak proč toho tedy pořádně nevyužít! Avšak na rozdíl od roku 2012 vstupuje do vašeho znamení planeta Saturn, představitel řádu a skromnosti, která nad vámi bude bdít, abyste to se svými požitky zas až tak moc nepřeháněli. Opozice této významné planety vás bude nutit zamyslet se nad tím, zda kroky, jež činíte, jsou ty správné. Saturn bude vaším velkým pomocníkem a díky němu budete překonávat sebe sama.
      

Rok 2013 je pro vás rok pozitivních změn, úspěchů, finanční jistoty a lásky! V tomto roce jste schopni dosáhnout i nemožného a díky své vůli a chuti dovést věci do zdárného cíle budete právem odměněni. Budete pevní jako egyptská Sfinga, nic nenaruší vaše rozhodnutí a i kdyby vám stříleli u hlavy, s vámi to milí Býci nepohne, naopak zaměříte situaci klidným pohledem a zapřete se do země.
Především u zrozenců 2. dekády (2.5. - 11.5.) je patrna obrovská tvořivost a touha něčeho dosáhnout. Pokud je na obzoru cíl, nepolevujte, hvězdy jsou rozhodnuty stát při vás! Jupiter vás nasměruje k správnému vyjádření vašich názorů, větší expanzi v mezilidské komunikaci, přičemž zjistíte, že vaše slova mají větší moc ovlivnit druhé, než tomu bylo dříve. Počítače, telefony, emaily, ale také domov a kontakt se svými blízkými jsou oblasti, ve kterých máte teď zelenou. Nenechte se ani v nejmenším zaskočit Saturnem, který se bude snažit vytvořit ve vašich vztazích, ať partnerských, příbuzenských či obchodních nějaký problém. Vaše chuť a silná vůle zdolají tento rok všechny překážky. Velmi příjemným aspektem tohoto roku je sextil Neptuna a jeho schopnost povznést vás za hranice všedního života. Tvrdíte, že máte realistické a praktické ego? Buďte klidní, Neptun vám ho nevezme, jen vám dá na určitou dobu ochutnat trochu idealismu, fantazie a kapku snění, můžete se také poněkud více začít zabývat duchovními otázkami a dopracovat se k neočekávaně hlubokému poznání. Tato planeta vás navíc obdaruje i charitativními sklony a pomáhat druhým je přece jen ta nejhezčí devíza!

 
 
Láska a sex
Bez ohledu na to, jak moc si zakládáte na svém soukromí, máte ve svém nitru plyšového medvídka, který touží být mazlen. Ani tento rok si rozhodně nehodláte odepřít sladkosti lásky, Pluto se postará o zvýšenou smyslnost a intenzivní touhu po intimním kontaktu. Březen je dobrým startem pro otevření vašeho srdce a pro to, abyste svému partnerovi říkali, co si myslíte, prohloubili společné sdílení i odkryli tajemství svých tajných sexuálních přání. I další měsíce k vám budou vstřícné, pokud nejste zadáni, pokusíte se díky vlivu Venuše přilákat větší pozornost osoby, kterou tajně milujete. Každopádně máte zájem o čistou, opravdovou lásku a toho, co je ve vztahu zbytečné nebo falešné, se budete chtít především vy, zrozenci 2. dekády (2.5. - 11.5.), zbavit. Proč byste také dávali své srdíčko jen tak do dražby? To není váš styl, máte zacíleno na citovou jistotu. Od září mohou planety přinést do vašeho nazírání na lásku jistou dávku pesimismu, opoziční Štír varuje před zbytečným podezíráním a žárlivostí. I když budete mít pocit, že je váš partner po určitou dobu poněkud záhadnější a neproniknutelný, nedělejte žádné závěry. Milí Býci, tento rok vám může jít ve vztahu o všechno a věřte, že hvězdy s vámi mají jiné plány než úskoky a nevěru, hlavním mottem bude tentokrát hloubka lásky, vášeň a osudovost.


 

Šťastný měsíc: duben, květen, přelom července a srpna
Nepříznivý měsíc: září, říjen 

 
Práce a peníze

 

V lednu vykročíte zvolna, svým klidným pracovním tempem a i když se hned nepoženete za výkonnostními rekordy, budete mít přesně rozmyšleno, na co se v tomto roce chcete zaměřit. Pod vlivem Jupitera se k vám dostává impuls k tvořivé práci, pomocí níž můžete vyprodukovat něco pro krásu. Pluto přináší snahu po uplatnění a díky nějakému vašemu nápadu či mimořádné metodě můžete již od února očekávat uznání. Peníze jsou pro vás nesmírně důležité, co se týče luxusu, jste skuteční labužníci a je pro vás taky nezbytné cítit materiální uspokojení. Žádné obavy, očekávaný přírůstek financí vás může mile překvapit v květnu. Planetární vlivy signalizují významnou fázi ve vaší existenční dráze, možnost vzestupu a schopnost uzavřít velmi dobré obchody. Obzvláště velmi pozitivní změna v povolání čeká především na zrozence 1. dekády (21.4.-1.5.), ale i vy ostatní si sáhnete po něčem, co bylo pro vás doposud vzdálené nebo nedosažitelné. Obezřetnější buďte v srpnu, tento měsíc se může zatvářit malinko nepříznivě, vyhněte se hlavně klepům na pracovišti, vedlo by to k nečekaným problémům. Koncem roku potvrdí Saturnský vliv to, jak si ceníte svobody, ve své profesi ze sebe nenecháte kout jedno z oček řetězu, za který někdo tahá, potřebujete prostor k budování své pozice. Pomyslíte i na investování do pojištění, jistota je jistota.

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: srpen, listopad
 
Domov a rodina
Celý rok budete čerpat a těšit se z toho, co jste pro rodinné pohodlí odstartovali vloni. Neptun vás naplní inspirací, jak vkusně dokrášlit hnízdečko společné pohody a obdaruje vás citem pro volbu té správné třešničky na dortu, jež dodá vzhledný estetický ráz domácího prostředí. Jste rození budovatelé a váš dům - váš hrad, je rčení šité na míru. V první polovině roku, především v březnu, se snažte být v expanzi úprav doma opatrnější, abyste příliš nevyčerpali finanční rezervy a úsilí vylepšovat se nezhouplo spíše do rodinných starostí. Vy, kteří jste narození ve 2. dekádě (2.5.-11.5.), nepodnikejte touto dobou žádné peněžní transakce ve vztahu k nemovitostem - domům, pozemkům.Celkově hvězdy přejí dobré rodinné pohodě, mnohým společenským setkáním a oslavám, přičemž nejfrekventovanějšími měsíci budou srpen a září. Venuše s Jupiterem vám udělají radost a umožní setkání se vzdáleným příbuzným, o němž jste doposud nevěděli. Koncem roku můžete být také bohatší o nové sousedy a i když nepatříte k těm, kteří jsou hned důvěřiví v navazování nových kontaktů, budou z vás zakrátko dobří přátelé.

Šťastný měsíc: září
Nepříznivý měsíc: březen
 
 
Zdraví
Máte sice tendenci mít opravdu zdraví Býka, přesto vás však může začátek roku potrápit sníženou tělesnou odolností. Od ledna do března se snažte vyvarovat nachlazení, protože uzdravování by pak mohlo být zdlouhavější. Nejedná se jen o rýmu či rozbolavělý krk, ale Saturn svou opozicí ze Štíra nabádá i k ochraně spodní části těla, zamezte tedy profouknutí, aby to neodneslo například močové ústrojí. Nejlepším tahem bude, když posílíte svůj imunitní systém multivitaminy a přírodními doplňky stravy, vše však ve střízlivém poměru. Alternativní prostředky budou u vás teď neobyčejně účinné, co se týká alergií, ať je to pyl či roztoči, tento rok vás z rovnováhy nevyvedou. Pro duševní zdraví bude dobrá meditace, najděte si alespoň 30 minut denně a co tak v červnu naplánovat delší odpočinkový výlet? Uděláte tím pro sebe doslova dobrodiní. Téměř celou druhou polovinu roku se na vás chystá usmívat Jupiter, který se ovšem v ničem nebrzdí a bude lákat k požitkářství. Rozehrajte vaše chuťové buňky do hlasitého koncertu, takže pozor, raději převezměte taktovku a šetřete své zažívací ústrojí. Žádné přejídání, obložené bagety k snídani se vzdejte a inspirujte se raději novou dietou, vaše trávení tak zůstane bez problémů. Uznejte sami, že je vysoce výhodné mocného Jupitera trochu ošálit. :-)

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: únor, březen
 
Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
Vaší doménou jsou vztahy, máte šanci potkat svou osudovou lásku nebo člověka, který velmi významně ovlivní váš život.


 
Obrazek
BLÍŽENCI
 
 
 22.5. až 21.6.
  
 

Horoskop na rok 2013

 Po celou první polovinu roku nad vámi bdí hřejivý a štědrý Jupiter, ve srovnání s rokem 2012 bude ovšem jeho vliv mnohem silnější. Dlouho kroužil po parketu Blíženců tanečními kroky dopředu a pak zase zpět a v roce 2013 si svou poslední otočkou přichází pro aplaus. Svým příznivým vlivem rozdává optimismus, štěstí, nové šance k úspěchu a obrovskou expanzi v rozšiřování vědomostí. Jupiterova rada zní: pokud máte co říct, řekněte to teď, pokud máte co napsat, udělejte to teď. Vybízí k velkému filozofování a planeta Neptun přidává svůj souhlasný akord, jehož tóny znějí nutností hledat hloubku. Pamatujte, že přidáte-li ve tmě paprsek světla, můžete vidět jasněji. Rok 2013 je typický pro vaše zdokonalování.

Milí Blíženci, nastává vám skvělé období, váš základní charakter je kompatibilní s energií roku a máte vynikající schopnost cítit, co je potřeba udělat ve svých činnostech lépe. Uran s Marsem se zaslouží o vaši nejsilnější zbraň a tou je jasnost mysli. Jste jako rtuť a máte velké ambice, očekávejte spoustu možností, které vás posunou k vašim cílům. Neptun však signalizuje, že vám nic nespadne samo z nebe a napovídá, že budete muset pro to něco obětovat. Dávejte také pozor, vy komunikativní a nepokojní žongléři zvěrokruhu, abyste nebyli až tak optimističtí a pohodlní, že ztratíte smysl pro realitu. Stejně jako Jupiter, milujete svobodu a flirtování, zrozenci 2.dekády (1.6.-11.6.), mějte nad sebou kontrolu především v únoru, aby nedošlo k zbytečnému přehánění. Celkově má jupiterská energie v plánu zacílit na úspěchy při studiu, v hromadných sdělovacích prostředcích a v prvních měsících roku se jedná i o výborné příležitosti k cestám. Pokud je potřebné zabývat se právními otázkami, důležitým prodejem a úředními podpisy, směrujte tyto záležitosti na červen. Co se týká zálib, které vám přinášejí potěšení, můžete zaregistrovat, že jejich expanze je pro vás někdy špatně zvladatelná a i přesto, že jste mistři v duševní gymnastice, nemůžete se soustředit na všechny záležitosti najednou. Především vy, zrozenci 1.dekády (22.5.-31.5.), budete muset své zájmy omezit a zabývat se třeba jen jedním, o to víc však pořádně a svědomitě. Události tohoto roku budou pro vás vzrušující, což vaše nepokojná povaha zcela určitě uvítá. Uran svým vlivem zvýší touhu po změnách a volnosti, ale může způsobit, že i něco přeceníte. Naštěstí vaše rozumná vládnoucí planeta Merkur, posel bohů, je ve střehu a vždy bude mít po ruce nějakou příležitost k vyřešení případného problému, rozhodně vás v tom nenechá.                     

Láska a sex
Rok 2013 je pro vás rokem harmonie a štěstí v milostných vztazích. Vlídná Venuše vás podporuje a chystá mnoho dárečků v podobě romantiky. Vaše sexuální přitažlivost bude velmi silná, totéž platí o spontánnosti ve vyjadřování emocí, tudíž se nedivte, že o románky nebude nouze. Zrozenci 2.dekády (1.6.-11.6.), vám může sice vlivem milostné události vyvstanout napětí v rodině, ale s celou situací si nakonec dobře poradíte. Pluto pro tento rok prozrazuje intenzivní sexuální život a důležitým tématem vztahu mohou být v tomto období i společné finance. Březen je nejnáchylnější na rozladěnosti v lásce, v tuto dobu se vám může zdát, že je váš miláček náročnější, než je obvyklé. Vy, kteří žijete ve vztahu, snažte se sladit s partnerem ve vzájemných požadavcích, nezapomeňte, že váš protějšek nemusí vždycky vědět, co chcete. Venuše opět radí ukázat náklonnost romantickými gesty. Pro vás nezadané je nejkrásnějším darem hvězd hluboká schopnost cítit, s kým spojit své srdce a věřte, takového člověka budete silně potřebovat, protože vám pomůže učinit správné rozhodnutí pro budoucnost. Jestliže někteří pokukujete po svatebních prstýncích, letní měsíce jsou tím nejlepším časem, červen startuje tendenci k pevným a trvalým svazkům. Vám, zrozenci 3.dekády (12.6.-21.6.), dá více přemýšlení, jestli se usadit, máte rádi volný let, ale ať se rozhodnete jakkoliv, jednou se váš nepokojný duch unaví a pocítí touhu zakotvit v poklidném přístavu lásky.

Šťastný měsíc: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: březen, listopad

 Práce a peníze
Rok začnete s možností významných změn, Mars v této době obnovuje vaši sílu a váš laskavý podnikatelský duch. V oblasti práce se můžete doslova vyřádit, protože budou žádáni a upřednostňováni lidé s kvalitní komunikací a intelektuálními schopnostmi. Pokud přidáte originální tvůrčí potenciál, nemáte dále na co čekat - vzhůru k výšinám! Uran mává změnou kariéry již v první polovině roku. Pro vás, zrozenci 1.dekády (22.5.-31.5.), může být počátek roku, především březen, malinko komplikovanější. V práci se „zaseknete“, protože vám dochází, že v ní nejste spokojeni, ovšem ukončit ji v této složité ekonomické době je pro vás hodně obtížné. Pokud se ale rozhodnete pro úsilí, budete korunováni lepšími výsledky než jste kdy měli. Situace se změní a bude vám nabídnuta větší zodpovědnost nebo povýšení. Jupiter nabádá, abyste se chopili příležitosti vycestovat do zahraničí, v této spojitosti se může objevit silná konkurence od kolegů. Hlídejte si také svůj slovní vodopád, i když je známo, že zastavit vás v řeči je jako snažit se vybělit tmu. Přemýšlejte, než něco řeknete a kontrolujte e-maily než je odešlete. Je dobré soustředit se na finance, budou větší výdaje. Že už dlouho přemýšlíte o investici do obchodování? Bingo! Rok 2013 je připraven být vám k dispozici.

Šťastný měsíc: leden, květen
Nepříznivý měsíc: srpen, listopad

 
Domov a rodina
Start roku je vhodnou dobou pro sdílení jedinečných chvil s rodinou, máte tendenci trávit volný čas s dětmi, sdílet jejich aktivity a se zájmem se zapojovat do rodinných diskusí. Budete překvapeni, že se najednou přistihnete při tématu změny bydliště, nedivte se, milí Blíženci, Uran prostě nepřestává vystrkovat růžky a láká ke změnám. Je stejně těkavý a neposedný jako vy a cítí, že u vás může narazit na úrodnou půdu. Se spolupůsobením Neptuna však může vytvořit i obtížnou situaci v příbuzenských vztazích. Na přelomu února a března je nebezpečí, že se budete cítit pod tlakem svých sourozenců nebo můžete mít s někým z nich problémy skrze vyhýbavé či falešné jednání. U vás, zrozenci 2.dekády (1.6.-11.6.), může tato situace nastat ještě i v prosinci. Nestabilita v těchto vztazích s sebou nese i možnost náhlého odloučení, kdy můžete zůstat s některým ze sourozenců nějakou dobu bez kontaktu. Jste sice bdělí a je vás těžké ošálit, ale ať jste chytří sebevíce, k Neptunovské energii býváte slepí. V létě se naopak těšte na radosti prožívané v úzkém kruhu svých nejbližších, i když vlivem pracovního rozvrhu nedojde k rodinné zahraniční dovolené, kterou jste původně plánovali, atmosféru štěstí vám to nepokazí!

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: únor, březen

Zdraví
Přestože často podléháte různým formám nachlazení, které se odráží v problémech dýchacích cest, rozhodl se tento rok zachovat se v otázce prochlazení příznivěji. Extrémní rýma nebo zatěžující kašel se vám budou vyhýbat. Zato zažívací ústrojí může mít pohotovost. Jupiter je mlsoun a v kombinaci s vaším znamením přináší expanzi v roztěkanosti, takže ochutná, co mu přijde pod ruku, od každého něco. Pokud by vaše potíže se žaludkem přetrvávaly, navštivte lékaře. Mnohem větší důraz ovšem bude tento rok klást na psychickou zátěž, možná se dostanete do stresových situací, které vás donutí sahat po cigaretě či opojných látkách, ať už jsou to léky nebo alkohol. Buďte velmi opatrní, Neptun vypovídá, že byste se těchto návyků jen těžce zbavovali. Zkuste raději dechová cvičení, pomoci si můžete také nějakou klidnou hudbou nebo mírnou fyzickou aktivitou, jako je chůze či jóga. Jestliže inklinujete k bylinným čajům tak i tady pozor na Neptunskou energii, která prozrazuje, že vám ve větším množství mohou spíše uškodit, je potřeba dodržet pokyny, jak dlouho můžete bylinky užívat. Koneckonců určitě je vám známo rčení známých léčitelů, že i „dobrého jen pomálu.“

Šťastný měsíc: leden, červen
Nepříznivý měsíc: říjen, prosinec

 
 

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
Šance jsou v oblasti prodeje, pokud zvažujete například zřízení si svého vlastního obchodu, štěstí hraje ve váš prospěch.


 
 
Obrazek
RAK
 
 
  
22.6. až 22.7

Horoskop na rok

2013

 

Milí Raci, v roce 2013 můžete očekávat velký osobní růst, hvězdy si umínily, že si vás pořádně otestují a dají vyniknout vašim kvalitám a charismatu ovládanému Lunou. Zatímco předchozí rok vás Jupiter zaměřoval na komunikaci a pomoc těm, se kterými jste cítili soucit, tento rok vstupuje tato velkodušná planeta do vašeho znamení a chce, abyste se soustředili více na svůj osobní život a nacházeli v něm štěstí, ať v rodinných záležitostech, kariéře či financích. Pluto má v tomto roce na vás neobyčejný vliv a vyzývá vás, abyste hluboce skryté potřeby vaší osobnosti odkryli na světlo a dovolili jim žít.

S významnou konstelací Jupitera vás čeká období hojnosti, tato planeta není žádný skrblík a nikdy nepřichází s prázdnou, obdaruje vás množstvím příslibů a příležitostí a pocítíte nadějnou atmosféru s nadšením. Rok 2013 vám nabízí velkou expanzi, mnohým z vás se to líbí, ale někteří, hlavně zrozenci 2.dekády (2.7.-12.7.), máte pocit, že je toho na vás příliš mnoho a navíc hodně přemýšlíte o detailech, které vám mohou navodit pocity tenze. Hned lednem spouštíte myriádu svých nálad, alchymista Uran je míchá tak, že máte v tomto roce nejvíce protichůdných emocí ze všech znamení a někdy se vám těžko rozeznává, jestli jste opravdu šťastní a cítíte se v pohodlí, nebo jste přetížení, prostě nevíte, jestli zazáříte měsíčním humorem nebo všechny převýšíte pesimismem. Navíc nezapomínejte, že jste ovládáni Lunou, proto jste stále pod jejím kolísajícím vlivem - jednou dojímáte svým měkkým pohledem, jindy se stáhnete do odcizujícího mlčení. Uran způsobuje velkou potřebu změny, vyhněte se, a to především na jaře, ukvapeným rozhodnutím, které se týkají například změny vašeho zaměstnání. Moderní komunikační prostředky a elektronika nejsou pro vás také zrovna nejšťastnější záležitosti tohoto období. V červenci můžete být naopak od ukvapenosti, a to zejména vy, zrozenci 1.dekády (22.6.-1.7.), stahováni zlenivělou pozicí Marse k nečinnosti. Ve vašem znamení není pro tuto akční planetu snadné místo a připadáte si neefektivní, Mars dává najevo, že není ve své kůži. Neptun však může přispět do vínku určitými výhodami. Snažte se ve chvílích pozastavení a snění najít plus, můžete být překvapeni, jak užitečné nápady v těchto momentech přicházejí. Saturn tiše přizvukuje a radí i vám, ostatní Raci, zastavte na chvíli a nasávejte okamžiky potěšení, buďte tu i pro zábavu, stejně jako umíte být pro bolest druhých!
 
Láska a sex
Co se citů a prožívání lásky týče, je pro vás rok 2013 hodně smíšený, vám se však tato emocionální jízda líbí, jste zvyklí se takto pohybovat. Pluto přináší vášeň a v milostných záležitostech jste mistři představivosti, existuje snad lepší kombinace pro sexuální zážitek? Květen je v tomto směru pro vás skutečným časem lásky, zrozenci 1.dekády (22.6-1.7.), využijte přízně planet, připravují vám největší sousta požitků. Vám, kteří jste zadaní, se bude skvěle dařit v komunikaci se svým protějškem, dokážete sladit své touhy a dodat i hezké romantické zážitky. Poněkud kritičtější může být listopad a prosinec, kdy vám Venuše, planeta lásky, přichystá zkoušku milostného soužití. Je v této době retrográdní, což znamená, že nabírá zpětný chod a vrací se pozlobit vás napětím. Navzdory vzestupům a pádům najdete zase způsob, jak se přitulit k partnerovu srdíčku, koneckonců cizí neznámé vody bez domácího přístavu vás ani nelákají. Pro nezadané se chystá největší romantika na jaře, jedná se o hledání citové jistoty a každopádně potkáte lásku na úctyhodnějších místech než v nočních klubech nebo barech. Přelom června a července ale signalizuje, že je potřeba se ujistit, jestli vám vaše zlatíčko dává alespoň polovinu toho, co se mu dostává od vás.


Šťastný měsíc: květen, srpen, říjen
Nepříznivý měsíc: leden, listopad, prosinec

Práce a peníze
Máte velmi dobré příležitosti v expanzi v kariéře, přičemž se výzvy mohou objevit velmi zajímavými způsoby. Ve hře je Uran a Pluto, musíte pamatovat, jak vaše kroky ovlivní ostatní kolem vás, čím více lidí bude mít prospěch z vašich záměrů, tím větší odměnu vám to přinese! Ovšem vy, Ráčkové, jste mazaní obchodníci a výborní stratégové, takže není důvod k obavám. Speciálně pro 2.dekádu (2.7.-12.7.), se blýská na pozitivní obchodní jednání, společně s možností využít svých vůdčích schopností v oblasti profese. Mnohé z vás čekají velmi zajímavé momenty! Výhodné pro vás je osvojit si manažerské schopnosti, ale stejně tak si zorganizovat běžné denní záležitosti, abyste se se vším lépe vypořádali. Je totiž nutné najít rovnováhu mezi prací a osobními rodinnými otázkami, protože obě sféry mají tento rok tendenci přetékat v požadavcích. Každopádně si naplánujte pořádně odpočinkovou dovolenou, pláže, sluníčko a chvíle sladkého nicnedělání, to bude voda na váš mlýn! V létě máte i výborné možnosti k navýšení financí, Uran však varuje před unáhlenou dobrosrdečností a půjčování peněz svým známým. Tentokrát na to můžete doplatit následnými nepříjemnostmi, pořádně zvažujte!


Šťastný měsíc: květen, červen, červenec
Nepříznivý měsíc: leden, duben, září

Domov a rodina
Vaší pravou láskou jsou domácí krb a ti, které doopravdy milujete, chráníte a uděláte cokoliv proto, aby ničím netrpěli nebo aby jim nic nescházelo ke štěstí. Ke svým dětem jste milí, vřelí, umíte být utěšiví a Saturn svou krásnou konstelací ukazuje, že v roce 2013 se na své ratolesti budete soustředit ještě více než kdy předtím. Budete mít tendence vést je k něčemu užitečnému, důležitému pro život, chcete, aby se naučily přijímat určitá pravidla a více se zaměřily na své povinnosti. V tomto období jste pro ně velkým učitelem a vzory, které jim vtisknete do paměti, budou prospěšné pro vaši trvalou harmonickou vazbu. Vaše láska k blízkým je ochranitelská a plná oddanosti a za tuto krásnou investici nelze nedostat odměnu! Tento rok signalizuje, že máte silnou potřebu trochu zpomalit, usměrnit impulzivní rytmus Marsu, aby více ladil s vaší vlastní, spíše opatrnější, hudbou duše a vy se mohli společně se svými nejbližšími věnovat koníčkům. Chcete s nimi sdílet volný čas nebo třeba pouvažovat o pořízení domácího mazlíčka. Tento rok může být pro vás velmi prospěšné i poslouchání názorů svých starších příbuzných, mohou vám dát užitečné vnuknutí. Co se týče rozšíření rodiny, máte před sebou skvělou dobu!

Šťastný měsíc: červenec, říjen
Nepříznivý měsíc: duben, prosinec

Zdraví
V tomto roce může být pro vás oblast zdraví hodně proměnlivá. Jste zvyklí skrývat své emoce a i když máte problém, tváříte se, že jste v pohodě. Zdravotní potíže, ve kterých se tato vlastnost projeví, jsou nemoci žaludku. Především vy, zrozenci 3.dekády (13.7. - 22.7.), můžete být k této problematice hodně náchylní. Nejkritičtějším obdobím je jaro, kdy vám může Mars pořádně hýbnout žlučí, pokud si chcete co nejvíce pomoci k rychlému zotavení, zapojte meditaci. Snažte se také sledovat, co jíte, abyste si „neotrávili“ žaludek jídlem, které, jak následně zjistíte, vám nesedí. Pálení žáhy může být častým problémem, dodržujte pitný režim, pořádně oplachujte ovoce a zeleninu a pamatujte na vlákninu v potravinách. Přísun dostatečného množství tekutin je pro vás potřebný i z hlediska správné funkce ledvin, nezanedbávejte se, aby vám to prosinec nevrátil v podobě zánětu a následné možné hospitalizace. Vyhledejte chvilky pro uvolnění, protože klid a blahodárné protáhnutí organismu je prevencí před kosterními a pohybovými problémy. Opoziční Kozoroh se může přihlásit i zlobivým meniskem. Rada tedy, milí Ráčci, zní: poslechněte a naučte se chvílemi odkládat zatěžkávající krunýř starostí, aby se vám pod jeho tíhou doslova nepodlomila kolena!

Šťastný měsíc: červen, září
Nepříznivý měsíc: březen, prosinec
 
Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
Vaším dobrodiním je moudrá investice do svého volného času a štěstí dá o sobě vědět, i pokud chcete tento rok založit rodinu.

 

Obrazek
LEV
 
23.7  až  22.8
 

Horoskop na rok

2013

 

Jste královské znamení pod ochranou mocného Slunce, které vám v roce 2013 společně s věrným rádcem Jupiterem žehná k velkému štěstí. Nyní máte ještě úžasnější schopnost než minulý rok ozářit prostor, kamkoliv vejdete. Zatímco v roce 2012 vás Jupiter ovlivňoval přemýšlivým přístupem k zaměření se na profesionální cíle, dá vám teď více vychutnat společenský život. Šlechetnost, magnetismus a optimismus jsou vaše korálky navlečené na zlaté šňůře, které vás spojují se společností a úspěchem. Takže Vaše Lví Veličenstvo, chopte se bez obav žezla a koruny! Planety hodlají pracovat také pro vaše duchovno a intuici, a je zde především i Saturn, který zaměří vaši hlavní pozornost na potřebu bezpečí v zázemí mezi nejbližšími. Toto období je pro vás časem určité transformace.

Rok 2013 je k vám štědrý v situacích, které jsou ovlivňovány „šťastnými náhodami“, planeta Uran má zálibu v překvapení a může na vás „vybafnout“ za kterýmkoliv rohem. Obdarovává vás originalitou a neobvyklostí, úsilí, do kterého se zapojíte, bude plné tvořivosti, vzrušujících nápadů a hlavně nikdy nebude nudné. Přelom března a dubna je skvělý pro činnost v týmu, sociálních sítích a také pro návrat do školy. Vhodné je kombinovat vzdělání s internetem, popřemýšlejte například nad nějakým on-line kurzem. Jste charismatičtí a brilantní, máte schopnost ovlivňovat ostatní, počítejte s tím, že se můžete setkat se zvláštními a extra zajímavými lidmi. U vás však, zrozenci 3.dekády (13.8.-22.8.), je na začátku roku potřeba více sebekontroly, Merkur přináší tendenci k neklidu a mohl by vás stáhnout do případných nedorozumění. Nabroušený Mars si nenechá také nic líbit a je připraven, hřejiví Lvíčkové, proměnit vás na šelmy s velmi ostrými drápy. Celkově se ale tato „ohnivá planeta“ nebude chovat po většinu roku nijak zvlášť komplikovaně, nejvíce se těšte na období od září do října, kdy budete disponovat výtečnou energií, poletíte vpřed jako šíp, rozhodnuti jednat podle vlastních zájmů. Zjistíte, že nacházíte prostor pro další uplatnění, užitek přinese zejména zapojení se do nějakých organizací a také se přistihnete, že máte větší sklon k psychologickým, esoterickým nebo charitativním aktivitám. Mystika a metafyzika mohou být pro vás obrovským přínosem, což budete sami velmi intuitivně vnímat. Rok 2013 promlouvá štěstím, tvořivostí i hojností, přece jen si ale planeta Saturn neodpouští odpověď a sděluje, že spolehlivě ukáže, kde je potřeba se uskromnit. Vyvolenci Slunce, nemusíte mít obavu, vaše noblesa a majestátnost tím neutrpí!
 

  

Láska a sex
Často potřebujete slyšet, jak moc jste milováni a konstelace roku 2013 potvrzují, že skutečně milováni budete. Přesto však může být v této době váš emocionální život podobný horské dráze a to pokud se pustíte do paralelních vztahů. Venuše prozrazuje, že city se mohou měnit jako mrknutím oka, láska může přijít náhle a stejnou rychlostí skončit. Lvi 2.dekády (3.8.-12.8.), zejména vy se můžete v lednu a únoru potýkat s napětím, názory s partnerem se budou rozcházet a narážet do sebe jako činely. V tomto čase máte zvýšenou touhu po svobodě, změně a silnou potřebu experimentovat. Samozřejmě se naskytnou i ty nádherné momenty v lásce a vztazích. Projev náklonnosti a vytváření vzrušení při sexu udrží vztah bez problémů. Vy, kteří jste nezadaní, máte od Urana šanci potkat super inteligentní protějšek, který má oslnivou komunikaci a především se liší od davu. Červenec je nadějný měsíc, zrozenci 1.dekády (23.7.-2.8.), máte výhodu využít jeho vlivu přednostně! Vyhýbejte se ale královským nárokům, budete pravděpodobně chtít, aby se váš miláček podřídil vašim rozmarům, ale současně byl i sebejistý, že se vám vždy vyrovná. Hvězdy se shodují, že je to poněkud schizofrenní úkol. Nejpříhodnější šance k seznámení máte na oslavách, zábavách nebo například seminářích, Jupiter už píše pozvánky, neodmítejte, v programu je láska na první pohled!

Šťastný měsíc: březen, květen, červenec
Nepříznivý měsíc: leden, únor, listopad

 

Práce a peníze
Na začátku roku počítejte s větším pracovním tlakem, můžete mít pocit, že úkoly, které máte v lednu a únoru naplánované, nelze ve vymezeném limitu dokončit. Pokud ale obětujete více času a úsilí, můžete v březnu sklízet plody spokojenosti. Slunce s Jupiterem zakládají na finanční úspěch zářící nejintenzivněji na 3.dekádu Lvů (13.8.-22.8.), a to hned v dalších následujících jarních měsících.
Oceňujete krásu a hojnost, materiální nedostatek vás deprimuje, proto je pro vás přirozené, že své finance musíte neustále navyšovat. V tomto roce máte mimořádnou intuici, kde k penězům přijít. Zlatou žílou se stává vlivem Neptuna duševní zaměření. Září se ukáže jako pracovně velmi příznivé, očekávejte lákavé příležitosti, budete rozhodovat a v žádném případě se nenecháte dostat do podřadné pozice. Opět máte příležitost ukázat svou „modrou krev“ a hrdost skutečných panovníků, nikdy nemáte ve zvyku sklánět hlavu, proč to také měnit?
Vy, kteří jste nezaměstnaní, aktualizujte svůj životopis a navštivte firmu, kde jste už třeba i pracovali. Můžete tam nyní získat dobrou příležitost.

Šťastný měsíc: duben, září
Nepříznivý měsíc: leden, únor

 

Domov a rodina
Nejdůležitější sféra tohoto roku úzce souvisí s vaším domovem a nejmilovanějšími. Planeta Saturn vás hluboce ovlivňuje a způsobuje, že si mnohem silněji uvědomujete důležitost rodiny. Můžete mít určitou slabost ohledně předělávání projektu domova, investic do opravy domu nebo budete prožívat, zejména vy, zrozenci 1.dekády (23.7.-2.8.), melancholii z nějakého omezení, které se týká vašeho soukromí. Cítíte, co pro vás znamenají rodiče a planetární vlivy obracejí i zvýšenou pozornost k dětem. Toužíte mít na ně více času, odklonit se od pracovních povinností, prostě věnovat se těm, které máte rádi. Rozhodně to ale neznamená, že byste je dosud zanedbávali v náklonnosti. Zahrnujete své děti takovou vlídností a ochrannou láskou, jakou může poskytnout jen ten, jemuž vládne Slunce. Nejvíce štěstí a rodinné pohody si užijete v květnu a letních měsících, proto si na tuto dobu naplánujte větší volno. Prozkoumávejte okolí, podnikejte túry, věnujte se sportovním aktivitám, Uran s Venuší si přejí, abyste dělali vše, co vás napadne a co přináší vám a vašim blízkým potěšení.

Šťastný měsíc: květen, červenec
Nepříznivý měsíc: leden, listopad

 

Zdraví
Během roku 2013 byste milí Lvi měli dávat dobrý pozor především na všechny nemoci krevního oběhu, zvýšený cholesterol a nadměrný stres. Kolísání tlaku si můžete velmi dobře pohlídat, samozřejmě nejlepší kontrolu provede vždy přece jen lékař, takže pokud se nebudete cítit ve formě, nevyhýbejte se vyšetření. Vliv protilehlého znamení Vodnáře radí, abyste sledovali svůj jídelníček a příjem soli. Svému organismu hodně prospějete cvičením, během a chůzí, co tak místo pohodlné jízdy výtahem chodit každý den po schodech? Vaše srdce potřebuje pravidelně „pumpovat“ a pokud zpohodlníte, zpohodlní i vaše srdce. Jestliže máte nějakou fobii, buďte opatrní, Saturn ze znamení Štíra nabádá, že strach může vašemu srdíčku taktéž ublížit. Snadněji se unavíte, i malá námaha vás vyčerpá, zrozenci 3.dekády (13.8.-22.8.) pro vás to platí dvojnásobně, šetřete především v lednu své síly. V tuto dobu budete také náchylní k problémům se spodními částmi nohou, z úrazů hrozí vymknutý kotník.Naučte se brát věci jinak, každý den máte přání nebo chcete řešit důležité otázky, ale pokud nevíte, jak vše stihnout dnes, Saturn radí, že zítra je také den.

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: leden, říjen, listopad

 

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
Vaše nejsilnější místo je ve vytvoření nějakého originálního duchovního díla nebo projektu, které vás nejen naplní štěstím, ale i vymrští na výsluní.

 

 
 
 
Obrazek
 
PANNA
 
23.8. až 22.9.
 

Horoskop na rok

2013

Milé Panny, brány vám otvírá rok, ve kterém se dočkáte zaslouženého zadostiučinění. Saturn vás prozkoušel už v mnohých směrech, a zatímco v minulém roce vyučoval lekce k získání sebevědomí, chce v roce 2013 pokračovat výukou předmětu, který nese název „správný způsob komunikace“. Vaše vládnoucí planeta Merkur ručí za váš inteligentní náboj, mocné Pluto propůjčuje vašemu znamení vytrvalost a schopnost přesvědčovat, takže cesta k cíli je na dosah, jen se natáhnout. Své schopnosti vybrousíte tak, že může bez obav zasednout velká planetární komise. Zkoušky zvládnete na jedničku!

V první polovině roku se vás Jupiter snaží držet trochu zpátky, nabádá, abyste zhodnotili své dosavadní výsledky, našli v nich důležitá plus a upevnili své pozice v zaměstnání, ve společnosti i ve vztazích. Nedoporučuje vám bezhlavě expandovat, větší rozhled pro vás chystá až od července, těšte se na spoustu kontaktů a váš velký růst prostřednictvím kolektivu! Dostanete se do různých klubů a budete překvapeni určitou protekcí, červenec dává možnosti také k příznivému společnému manželskému podnikání, a to zejména vám, zrozenci 3.dekády (12.9.-22.9.). Planeta Saturn vás v období tohoto roku učí otevřeně komunikovat a nepůsobit plachým dojmem, když vstoupíte poprvé do okruhu nových lidí. V roce 2013 je totiž poptávka po pružnějších Pannách, dejte tedy skromnost stranou, prosazujte nápady a řešení, protože takto máte šanci na některých příležitostech vydělat. Pro své vlastnosti se stanete populárnější než obvykle, pravdou ale je, že se to mnohým z vás nebude líbit, nevyžíváte se totiž až tolik v záři reflektorů. Drobné problémy vám může v tomto roce naservírovat neharmonicky naladěný Neptun, který způsobuje, že se vám chování a názory některých lidí nelíbí, protože jsou nereálné. Přestože jste zdvořilí a laskaví, máte pro tento případ perfektní zásobu trnů ostré kritiky, pozor, aby příliš nerozpíchaly atmosféru! Celkově je rok 2013 pro vás příznivý ve všech oblastech, nejdůležitější roli sehrají nové nápady a cesty do nových míst. Snažte se uvolnit, nenahlížejte na detaily problémů pod zvětšovacím sklem, raději vzhůru za zábavnými akcemi, kde obnovíte svůj zápal a nadšení!

Láska a sex
Máte nedocenitelný dar a tím je schopnost čisté lásky, přičemž nemáte ve zvyku darovat ho jen tak kdekomu. Tento rok vám však přináší možnost milostných překvapení a vliv Pluta prozrazuje zaměření na vášnivé vztahy. Zaznamenáte, že se vaše intimní potřeby mění, což s sebou přinese i určitou dávku chaosu. Panny 3.dekády (12.9.-22.9.), zejména vám se dubnem otvírají příležitosti k intenzivní rozkoši! Nicméně nenechte se zamilováním příliš zmást, může se pak stát, že neodolatelná přitažlivost k někomu vám zabrání používat zdravý rozum. Pro vás, zrozenci 1.dekády (23.8.-1.9.), chystá překvapení květen, kdy se během i krátké cesty můžete seznámit s velmi zajímavým protějškem. Vy, jež žijete již delší dobu v partnerském vztahu nebo manželství, máte v tomto roce vlivem Neptuna tendence vracet se k problémům z minulého roku. Překonáváte žárlivost a podezírání, toužíte vztah „vyčistit“ od všeho, co nesouvisí s láskou. Říká se, že láska hory přenáší, nezoufejte a věřte, že i vás nakonec čekají kouzelné chvilky!

Šťastný měsíc: květen, červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, březen, říjen


Práce a peníze
Co se týče prvních měsíců roku, budete muset pravděpodobně odložit nějaké rozhodnutí týkající se vaší profese. Pokud plánujete změny v podnikání nebo je ve „hře“ prodloužení smlouvy, nabízí se vám jako nejpříznivější měsíc květen. Saturn vám v tomto roce zajišťuje, že vaše tvrdá a vytrvalá práce není marná, připočítá-li se k tomu váš perfekcionismus, můžete se v polovině roku těšit na povýšení nebo zvýšení platu! Planeta Merkur pro vás připravuje spoustu jednání a úspěšného setkání s klienty, přičemž oslníte svou inteligencí a schopnostmi řešit problémy. Na druhou stranu jsou ale i období, kdy Merkur spolupracuje s Marsem a přináší určitou dávku rozmrzelosti, zrozenci 2.dekády (2.9.-11.9.), především vy budete vystavováni podrážděnosti, již v únoru můžete řešit špatnou docházku svých zaměstnanců. V oblasti financí vám hvězdy přichystaly zajímavý bonus - máte vysokou pravděpodobnost a šanci vyhrát v některém druhu loterie! Ale pozor, Jupiter opět varuje, abyste počkali do druhé poloviny roku.

Šťastný měsíc: květen, červenec, listopad
Nepříznivý měsíc: únor, březen, duben

 Domov a rodina
Vaše zodpovědnost a pečlivost vás tento rok hodně orientuje na zajištění rodiny, jste schopni jednat důsledně a vyloučit všechna rizika. Vaše výchova dětí a vztahy s nimi se nyní dostávají do významné fáze a může je to ovlivnit na celý život. Pluto signalizuje, že si v tuto dobu můžete projít krásnými, osudovými zážitky. Pokud možno se vyhněte tomu, abyste na ně působili přílišným tlakem. Vše zvládne už sama o sobě jen vaše přirozená autorita, není třeba nic přehánět. U některých z vás může být v tomto roce těžké nalézt rovnováhu mezi partnerem a vašimi rodiči. Snažíte se dát věci do pořádku, odlehčit nedorozumění a hledáte způsob, jak tyto důležité vztahy vašeho života vyvážit. Největší šance k urovnání vztahů naznačuje přelom července a srpna, kdy prochází vlídná Venuše vašim znamením a disponuje velmi příznivými vazbami k ostatním planetám. Právě teď nastává čas, ve kterém mohou veškeré harmonické události ovlivnit budoucnost vaší rodiny.

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: březen, říjen                         
                                                             

Zdraví
V roce 2013 je pravděpodobnost vážných zdravotních problémů velmi nízká. Může se objevit bolest svalů, ale nejedná se o žádný vážný syndrom. Pokud máte sedavé zaměstnání, rozhodně vám neuškodí přidat trochu sportu, protože tělesné cvičení vytvoří pozitivní vliv na vaši náladu a pomůže zahnat negativné myšlenky a starosti. Uvolnit psychiku je hlavním klíčem k vaší dobré kondici, neboť přetlak v psychické rovině souvisí u vás se špatnou peristaltikou střev. Je to faktor, který překyseluje střeva a působí nepříjemné křeče. Planeta Mars přináší na měsíc říjen varování, abyste své problémy neutápěli ve zvýšených dávkách alkoholu, může se vám to vymknout a Neptun z protilehlého znamení Ryb může vyrukovat se svým skrytým nebezpečím, kterým je nenápadné prohlubování závislosti na alkoholu, pamatujte na to hlavně vy, Panny 3.dekády (12.9.-22.9). Každopádně dejte přednost raději turistice, kontakt s přírodou je pro vás naprosto nejdůležitější. Pokud chcete někteří zhubnout, přichází váš čas! Cvičení jako je Tai chi nebo jóga bude skvělým pomocníkem.

Šťastný měsíc: květen, červenec, září
Nepříznivý měsíc: leden, únor, říjen

 

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
Významně se vám může zadařit v záležitostech vašich financí. Ať je to zvýšením platu, přispěním partnera nebo výhrou, zaznamenáte posun.

 

Obrazek

VÁHY
 
 
23.9. až 23.10.
 

Horoskop na rok

2013

Rok 2013 je pro vás velmi významný, protože rozvážný a konzervativní Saturn, který poslední dva roky potlačoval váš základní vzdušný potenciál, opouští vaše znamení a umožňuje vám nadýchat se zase čerstvého vánku. Máte teď mnoho energie a příležitostí říct, co si myslíte. Tato moudrá planeta se rozhodla, že se sice přesune do jiné sféry, ale po očku bude pokukovat, aby vás posílila ve vaší sebehodnotě. Naučí vás vnímat vlastní jedinečnost a postavit se na vlastní nohy. Jupiter spouští žebříček, po kterém postupně vystoupáte ke štěstí a úspěchu! Navíc posiluje inteligenci a vaše fatální kouzlo na maximum, aby vám zjednodušil cestu k cíli. Využijte těchto vesmírných darů hezky naplno!

 

Venuše, vaše vládnoucí planeta je vám nakloněna hned v únoru, míří na vás světlem radosti a především harmonií, která z vás sálá na každém kroku, stejně tak se vám v tuto dobu vrací souznění i od ostatních. Je čas na večírky, společenské akce a spoustu debatování, které tak zoufale milujete, nyní máte možnost hlavně vy, zrozenci 2.dekády (3.10.-12.10.), se v něm dostatečně vyřádit. Jste okouzlující a šarmantní, čehož si v tomto roce nelze nepovšimnout, dobré kontakty se jen posypou! Do června setrvává Jupiter ve velmi hezkém aspektu s vaším znamením, což vám umožní dosahovat výborných výsledků ať při studiu, odborných cílech či profesním životě. Vystupuje vaše kultivovanost a delikátnost, zjistíte, jak je pro vás nyní snadné získat uznání. Pozor však, aby vás požitkářské energie Venuše a Jupitera nevlákaly do sítí pohodlnosti a nemysleli jste si, že příjemnosti života budou stále padat samy do klína. Přidejte i svou snahu, máte vynikající vyhlídky na vylepšení své situace! Ve druhém pololetí už můžete narazit na různé překážky a i když, milé Váhy, často žijete ve světě fantazie, ve kterém nejsou problémy nikdy skutečné, můžete pocítit osten reality. V tomto roce projdete i nějakou změnou nebo, jak signalizuje podšívka Uran, pocítíte nutnost provést restart života, přičemž podnětem může být někdo z blízkých nebo osoba, která započne něco nového, a vy se připojíte. Každopádně můžete začít úplně novou éru svého života, která vám donedávna připadala neuskutečnitelná. Pluto svým vlivem způsobí, že na povrch vystoupí vaše doposud skrývané emoce, snažte se jim příliš nepodléhat a zachovejte si šarm, který je vám vlastní. Saturn dal slib, že dohlédne, abyste skrze nějaké komplexy neztratili sami sebe, jeho přísné a důsledné oko zaměří včas nebezpečí. Tak hlavu vzhůru, buďte architekti svých vlastních plánů!

Láska a sex
Rok vám začíná menšími verbálními konflikty se svým partnerem, nicméně později rozpoznáte své chyby a najdete pro sebe více pochopení. V tomto roce určitě nebudete strádat milostnými impulzy. Venuše je vládcem vašeho znamení a zároveň planetou lásky, jak by vás mohla ze své kouzelné alchymie vynechat? V květnu se chystá nadělit vám bohatě ze své náruče, budete teď nesmírně přitažliví a díky tomuto magnetismu vzbudíte velký zájem. Rada pro vás, kteří jste nezadaní: nasaďte svůj hvězdný úsměv, jeho moc je nyní mimořádná, můžete
navázat velmi hezký vztah! Vy, kteří již partnera máte, zatoužíte především v červnu vnést do lásky více zábavy. Váhy 3.dekády (13.10.-23.10.), cítíte nejvíce nutnost společného sdílení krásy, pozorování krajin, umění a co se týče sexuálního ohně, připadá vám možná trochu tlumený. Uran vás nutí změnit situaci a toužíte zažehnout větší plameny, zamyslete se ale, jestli není chyba i na vaší straně. Občas například zapomínáte zatelefonovat a váš protějšek si myslí, že vás zajímají více vaši přátelé než on. I když jste rození diskutéři a svými argumenty se obhájíte, stín pochybnosti může zůstávat. Zkuste se zaměřit na větší detaily ve vztahu a mějte na paměti, že láska musí být živena oboustranně!

Šťastný měsíc: únor, květen, přelom srpna a září
Nepříznivý měsíc: leden, březen, prosinec

Práce a peníze
V tomto roce budete sklízet plody tvrdé práce, kterou jste vynaložili v posledních dvou letech. Čekají vás zdárná jednání, schopnost konkrétních rozhodnutí a velmi zajímavé nápady. Jestliže se těšíte na úspěšné transakce, příliv kreativity a výhodných společenských kontaktů, plodné výsledky má přichystány měsíc květen. Vynikáte svou obrovskou schopností spolupracovat, potřebujete mít i míru zodpovědnosti a nejste zrovna z těch, co snášejí příkazy. Brzy zjistíte, že na dveře klepou příležitosti, mohou souviset s pozorností veřejnosti. Neptun našeptává, že je velmi vhodné zaměřit se na činnost, která obnáší službu druhým. Pokud zvažujete změnu zaměstnání, bude hrát toto rozhodnutí ve váš prospěch. V první polovině roku můžete očekávat i finanční zlepšení, prodejní provize mají zelenou, udělejte si větší rezervy, protože konec roku nemusí být tak uspokojivý. Zrozenci 1.dekády (23.9.-2.10.), pozor na období srpna, nenechte se vyprovokovat svými kolegy nebo nadřízenými, máte na to, abyste je převálcovali svým vrozeným taktem a diplomacií a dali „na frak“ i popudlivému Marsu, který se může pokoušet vnášet nervozitu do vašeho pracovního života.

Šťastný měsíc: březen, květen, září
Nepříznivý měsíc: srpen, říjen, listopad

Domov a rodina
Rok 2013 vám přináší mnohá cenná ponaučení o vztazích ke svým milovaným, a i když jste zastánci harmonie, mohou se přece jen objevit problémy. Potíž může nastat vlivem vašeho odkládaného rozhodnutí, jehož důsledky mohou vaše rodinné zázemí poškozovat. Pluto doporučuje nechat zásadní věci řešit i ostatním členům rodiny, především otázky nemovitostí, bytové záležitosti nebo hypotéky. Nenechávejte tyto záležitosti až na léto, je výhodné řešit věci mnohem dříve, musíte se naučit být více rozhodní. Ve společném domácím kruhu se věnujte co nejvíce duševním aktivitám, směrujte děti k uměleckým zálibám, jako je malování a hra na hudební nástroj. Květen vám otevře zajímavé nabídky ohledně tohoto vyžití. Vaše ratolest se nyní může díky své snaze a úsilí dostat do popředí zájmu lidí působících v těchto oblastech..Venuše, ochránkyně všeho hezkého a harmonického, se postará o atmosféru příjemné sounáležitosti, nenechte si to ničím nabourat, a to i za cenu toho, že byste se museli něčeho vzdát. Dobře víte, že vztahy s nejbližšími jsou pro vás to nejcennější a bez opětované náklonnosti se cítíte ztraceni. Velkorysý Jupiter nabádá, abyste city rozdávali, a budete je zpět přijímat, misky Vah fungují spolehlivě!

Šťastný měsíc: únor, květen
Nepříznivý měsíc: leden, prosinec

Zdraví
I když je známo, že nevydržíte dlouho dodržovat preventivní zásady pro zdraví, konstelace v roce 2013 vám radí naučit se větší sebedisciplíně. Ze všeho nejdůležitější je zajistit svému organismu duchovní baterie! Pohoda a harmonie je pro vás nutností a ovlivňuje spoustu vašich tendencí k zdravotním obtížím. Jestliže trpíte nervovými poruchami, je zde dobrá zpráva, že problémy do první poloviny roku ustoupí. Zrozenci 3.dekády (13.10.-23.10.), v březnu máte největší náchylnost k prochlazení ledvin, odrazem ze znamení Berana se může dostavit také pocit hučení v uších. Stačí se tepleji obléct, občas propláchnout ledviny bylinným čajem a ovocnými šťávami a zdravotní komplikace může být zažehnána. Celkově pro vás tento rok vyznívá velmi příznivě a nehrozí vám žádná chronická onemocnění. V červenci trochu pozlobí poruchy trávení, ale jedná se o krátkodobou záležitost. Máte rádi dobré jídlo a pití, k tomu se přidá bouřlivý večírek a problém je na světě, Jupiter se opět ukáže ve své velké roztahovačnosti. Zvykněte si večeřet alespoň dvě hodiny před spaním, dejte si s nebrzdícím se Jupiterem duel a využijte toho, že je na vaše argumenty slabý. Ušetříte si mnohé komplikace.

Šťastný měsíc: leden, červen
Nepříznivý měsíc: červenec, listopad

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
Silnou oblastí je vaše profese, v tomto roce si v ní můžete splnit jeden ze svých snů z posledních několika let.
 
 

Obrazek

ŠTÍR

24.10. až 22.11.

 

Horoskop na

rok 2013

 

 

Štíři, rokem 2013 vám začíná skutečná zkouška síly vaší vůle a fascinujícího odhodlání čelit všem případným překážkám. Na rozdíl od minulého roku se planeta Saturn pevně usídluje ve vašem znamení, čímž signalizuje, že máte před sebou silné a významné období. Vaše vládnoucí planeta Pluto, král podsvětí, vás bere pod svou ochranu a do rukou vám dává obrovský potenciál s názvem MOC. V tomto roce máte tendenci vytvořit něco mimořádného a zásadního, spojuje se štěstěna Jupitera, disciplina Saturna a síla Pluta, mohly by vám snad vesmírné síly namíchat mocnější koktejl?

V období, do kterého vstupujete, jste pro své okolí velmi zajímaví, máte nevtíravé chování a vaše plutonská mysl je neobyčejně bystrá. Zdánlivě klidný, vyrovnaný pohled, ale pod povrchem zdrženlivosti je zasypán kráter vášní a emocí. Jupiter do vás vdechuje touhu dosáhnout všeho, co si usmyslíte. Především vy, zrozenci 1.dekády (24.10.-2.11.), jste v tomto roce výrazně ambiciozní. Myšlenka na zajištění budoucnosti, jak po stránce finanční, tak ve vztahu, vás přitahuje stejně jako oči přitahuje plamen. První měsíce roku můžete mít sklon vyhýbat se společenskému životu skrze vaši náladovost, vliv Saturna naznačuje, že ti, kdo máte největší tendence k zachovávání soukromí, a to hlavně zrozenci 3.dekády (13.11.-22.11.), se stáhnete ještě více do sebe než obvykle. Jste specialisté v umění sebekontroly, takže ostatní nepochopí, co se uvnitř vás děje a budou občas překvapeni z vašich rozhodnutí, za kterými si budete stát. Nicméně vliv Pluta způsobuje, že vaše schopnost ovládat slovem je teď opravdu nezdolatelná. Od července máte šanci tohoto astrálního daru využít v právnických záležitostech, pokud tedy řešíte nějaký spor nebo chcete sepsat žalobu, neváhejte, dostane se vám spravedlnosti. Jupiter totiž podává Plutu přátelskou ruku a spojení těchto mocných energií vás nenechá prohrát, koneckonců jako Plutovi svěřenci prohry přímo nesnášíte. Snažte se rozšiřovat obzory pomocí všech druhů informací, máte na své straně i planetu Neptun a ta vám vnukne intuici, kam přesně své nashromážděné vědomosti zacílit. Ať je to ale umění či jiná sféra, buďte si jisti, že pro dosažení svých cílů a úspěchu jste v tomto roce nejsilnějšími kandidáty zvěrokruhu.

 

 

Láska a sex
Rok 2013 vám dává mnoho krásných momentů, kdy zapůsobí vaše mysteriózní, magnetická přitažlivost. Jste ovládáni Plutem, planetou vášně a záhad, takže se nevyhnete kontaktu se silnými emocemi, tak jak dokážete procítit lásku, umíte cítit i žal - to je požehnání i prokletí znamení Štíra. Sex pro vás ani v tomto roce neznamená nic laciného, pokud jste se svým protějškem spokojeni, zůstanete mu věrní. Saturnské působení může v průběhu roku zaznamenat ve vašem milostném životě určité překážky, Štíři 3.dekády (13.11.-22.11.), mějte se na pozoru hlavně v dubnu, snažte se otevřeně komunikovat, aby nedošlo k nepochopení. Pravděpodobně bude nutné, abyste dle pokynů Pluta přehodnotili se svým partnerem dosavadní způsob života. Vztah se tím posílí a získá novou dimenzi, to za to přece stojí! Ti, kteří jste nezadaní, máte v tomto roce zájem o navázání vztahu, který má pro vás budoucnost. Pocit samoty vás tíží, nezoufejte, už v březnu můžete někoho příjemného poznat. Co se týče vás, zrozenci 1.dekády (24.10.-2.11.), láska vás může potkat při nějaké cestě, takže vysedávání doma je pro vás teď velmi nevýhodné.

Šťastný měsíc: březen, duben, srpen
Nepříznivý měsíc: květen, červenec

 

 

Práce a peníze
Váš profesní život dosáhne v roce 2013 nových výšin, těšte se na plodný čas, v němž jsou viditelné změny v kariéře a možnost vedoucích pozic. Hodně to závisí na rozvíjení vašich schopností a ochoty spolupracovat. Jste hrdí a skrytým způsobem i dominantní, Pluto vás poznamenává neochotou nechat se vést směrem, který si sami předem neurčíte. Štíři 2.dekády (3.11.-12.11.), vy tuto situaci zvládáte nejlépe a také se nejdříve dočkáte ocenění, Saturn vyžaduje od začátku disciplinu, počítejte s tím, že si vašeho přístupu všimne vlivná, a pro bližší informaci, od vás o hodně věkově starší osoba. V tomto roce vás čeká také dilema, jestli zvolit pozici, která odpovídá vaší osobnosti a touhám nebo místo, které není sice vaší první volbou, ale skrývá se za ním stabilita pro budoucnost. Milí Štíři, nedělejte si přehnaně těžkou hlavu, ať se rozhodnete jakkoliv, příslib úspěchu máte na obou frontách! V červenci očekávejte zlepšení finanční situace, ale přesto nepřehánějte se zbytečnými výdaji. Celkově hvězdy přejí v oblasti peněz ke stabilnímu stavu a i u vás, kteří jste bez práce, se vaše finanční záležitosti zlepší.

Šťastný měsíc: červenec, říjen
Nepříznivý měsíc: leden, duben, listopad

 

 

Domov a rodina
Období tohoto roku je vám mimořádně hezky nakloněno, co se rodinných záležitostí a domova týče. Je sice pravdou, že vyžadujete soukromí a potřebujete tu a tam přefiltrovat své emoce někde o samotě, nicméně rok 2013 vítězí vaší touhou pomoci svým nejbližším hledat radost. Zrozenci 3.dekády (13.11.-22.11.), u vás je vztah k záležitostem rodinného života nejsilnější, svou lásku k domovu dáte patřičně najevo jak partnerovi a dětem, tak i rodičům. Pokud zpozorujete nějaké trápení u svých milých, obrovský soucit darovaný Neptunem vás požene pomáhat jim za každou cenu. Dokážete mít to nejemočnější srdíčko ze všech. Milujete své děti, ovšem je zde i malý problém, protože vaše láska může být silná natolik, že jste slepí k jejich nedostatkům. Později může vaše absence ostrého vidění ukázat svůj dopad, také se může stát, že děti začnou vlivem některých svých nedostatků kličkovat. V tomto bodě vystupuje Saturn a nabádá k větší realitě. Je vám teď sice hvězdami přáno vytvořit si s dětmi nesmírné duchovní pouto, ale právě proto, že je dokážete milovat z celého srdce, nedovolte, aby usnuly na vavřínech ideálů.

Šťastný měsíc: červen, září
Nepříznivý měsíc: únor, duben

 

Zdraví
Zdravotní stav bývá vaší častou starostí, ale v tomto roce se nemusíte obávat žádných vážných problémů, naopak může jít jen o krátkodobé potíže, kterým navíc můžete sami předejít. Když přijde na věc, jste bojovníci a dokážete mít potřebné nasazení. Prvním předpokladem je, abyste se nezanedbávali v jídle, ale dopřáli si výživné potraviny. Od nežádoucích škodlivin, s nimiž má vaše znamení co dočinění, se snažte alespoň třikrát v tomto roce vyčistit organismus zeleninovo-ovocnou kůrou, vyhnete se problémům se zácpou. V květnu vás mohou zaskočit problémy krku, Mars má tendenci vyvolat dráždivý kašel, ale vaše Plutonská síla si s tímto provokatérem snadno poradí. Stačí zvlhčovač vzduchu s vodní párou a bylinkami. Buďte obezřetní při sportování, vaše lýtka mohou být náchylná a taková křeč vám může pořádně otrávit náladu. Stejně tak na neopatrné pohyby upozorňuje měsíc září, ústřel zad tu může být dřív, než se nadějete. Navzdory všemu si ovšem Pluto neodpouští úsměv, je to přece planeta rychlé regenerace a rozhodně vás v tom nenechá!


Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: květen, září

 

Nejpříznivější oblast vašeho života pro rok 2013:
V tomto roce vám štěstěna přeje v oblasti vaší profese, můžete dosáhnout výsledků, které se vám dříve zdály zcela nemožné. Štěstím vás naplní i vaše děti, máte předpoklad navzájem vytvořit neobyčejné vnitřní pouto.

 

 

Obrazek

STŘELEC

 

23.11. až 21.12.

 

Horoskopy na

 rok 2009

muži
U

 

Obrazek